Новини

Надбавка за вислугу років для медичних працівників

05.03.2024
Тема:

Щомісячна надбавка за вислугу років медичним працівникам встановлюється залежно від стажу їхньої роботи: понад 3 роки – 10 відсотків від посадового окладу, понад 10 років – 20 відсотків, понад 20 років – 30 відсотків.

Вона обчислюється, виходячи з посадового окладу працівника без урахування інших надбавок і доплат. Про це посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області нагадали керівництву комунального медичного закладу, куди завітали за зверненням працівника.

Інспектори праці звернули увагу, що в державному або комунальному закладі охорони здоров’я встановлення надбавки за вислугу років або зміна її розміру проводиться з початку місяця, що настає за місяцем роботи, в якому виникло таке право. До речі, період навчання в медичному навчальному закладі до стажу, що дає право на згадану надбавку, не зараховується.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку