Новини

Як скасувати реєстрацію ПРРО: пояснюють податківці

04.03.2024
Тема:

Податківці ГУ ДПС у Харківській області на офіційному сайті (https://kh.tax.gov.ua/ «Прес-центр» «Новини») повідомили, що для скасування реєстрації ПРРО необхідно подати Заяву про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО, форму якої наведено в додатку 1 до Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом МФУ від 23.06.2020 № 317 (далі — Порядок № 317) з позначкою «Скасування реєстрації». Ідентифікатор електронної форми заяви — J1316605 / F1316605.

Таку заяву подають за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків засобами Електронного кабінету чи засобами телекомунікацій.

Нагадаємо, що такий порядок скасування реєстрації ПРРО передбачено п. 2 розд. ІІІ Порядку № 317.

Також скасувати реєстрацію ПРРО можна на підставі Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 2-ПРРО (ідентифікатор форми — J1316701 / F1316701) з позначками «несправність» або «крадіжка пристрою чи компрометація ключа» шляхом виключення його з реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій та закриття фіскального номера, який не підлягає використанню надалі. В окремих випадках, визначених у п. 3 розд. ІІІ Порядку № 317, реєстрація ПРРО скасовується автоматично фіскальним сервером.

Повідомлення про скасування реєстрації ПРРО направляється суб’єкту господарювання засобами Електронного кабінету із зазначенням підстав (п. 4 розд. ІІІ Порядку № 317).

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку