Новини

Набрав чинності новий порядок відкриття рахунків в органах казначейства

01.03.2024

Наказом МФУ від 18.01.2024 № 23 викладено в новій редакції Порядок відкриття та закриття рахунків в національній валюті в органах Державної казначейської служби, затверджений наказом МФУ від 22.06.2012 № 758 (далі — Порядок). Зміни спрямовано на оптимізацію процесів і переліку документів, що застосовуються під час відкриття/закриття рахунків, посилення відповідальності клієнтів та їхніх посадових осіб за інформаційну безпеку під час підключення та використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства — Казначейство» (далі — СДО).

1. Загалом порядок відкриття та закриття рахунків кардинально не змінився. Втім, головною новацією є те, що відповідно до п. 3 наказу № 23 органи Казначейства у тримісячний строк із дня набрання чинності цим наказом повинні переукласти з розпорядниками і одержувачами коштів місцевих бюджетів договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування. Якщо в тримісячний строк неможливо переукласти договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування з клієнтами, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих, і не здійснюють свою діяльність у штатному режимі, такі договори переукладатимуть протягом трьох місяців із дня припинення або скасування воєнного стану.

Згідно з п. 8 розд. І Порядку договір на розрахунково-касове обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (у тому числі дистанційне обслуговування через СДО з використанням засобів криптографічного захисту інформації ДКСУ) формується органами Казначейства на підставі примірного договору про здійснення розрахунково-касового обслуговування, форму якого наведено в додатку 1 до Порядку.

Під час застосування СДО обслуговування рахунків розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів здійснюється на підставі документів в електронній формі, в тому числі електронних документів. При цьому в примірному договорі зазначено, що сторони погоджуються, що документи, підписані з використанням кваліфікованих електронних підписів та кваліфікованої електронної печатки і передані через СДО, а також отримані Клієнтом через СДО, визнаються такими, що мають юридичну силу на рівні з паперовими документами. Документи, подані та отримані через СДО, не потребують подальшого подання таких документів у паперовій формі.

2. Згідно з п. 10 розд. ІІІ Порядку органи Казначейства не пізніше трьох робочих днів з дати подання повного пакета документів та/або заяви про відкриття рахунків клієнта відкривають відповідні рахунки.

А в разі:

  • недотримання клієнтом вимог щодо оформлення поданих документів;
  • подання неповного пакета документів;
  • невідповідності даних, наведених у картці зі зразками підписів та відбитка печатки, вимогам абз. 3 п. 1 розд. ІV Порядку,

органи Казначейства не відкриють у встановлений термін рахунки та протягом трьох робочих днів із дня отримання документів повернуть їх клієнту на доопрацювання разом із супровідним листом, в якому будуть зазначені причини повернення.

Якщо подані документи для відкриття рахунків не прийнято до виконання у зв’язку з порушенням розпорядниками/одержувачами бюджетних коштів бюджетного законодавства України, то органи Казначейства застосовують заходи впливу за порушення бюджетного законодавства України відповідно до Бюджетного кодексу України.

3. Відповідно до п. 12 розд. ІІІ Порядку розпорядник (одержувач) бюджетних коштів після отримання від органу Казначейства повідомлення про відкриття рахунків протягом п’яти робочих днів із дати отримання такого повідомлення подає до органу Казначейства перелік рахунків, якими можуть розпоряджатися зазначені у картці зі зразками підписів та відбитка печатки особи. Перелік рахунків подають у двох примірниках за формою, затвердженою в додатку 8 до Порядку, та засвідчують підписами осіб, яким надано право першого і другого підписів, і відбитком печатки розпорядника (одержувача) бюджетних коштів.

Зазначимо, що перелік посадових осіб, яким може бути надано право першого та другого підпису, визначено в п. 2 розд. ІV Порядку № 23.

4. Пунктом 6 розд. IV Порядку передбачено, що розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів разом із карткою (тимчасовою карткою) зі зразками підписів та відбитка печатки до органів Казначейства подається інформація про кваліфіковані електронні підписи та кваліфіковану електронну печатку за формою, встановленою в додатку 10 до Порядку.

Наказ № 23 набрав чинності 23.02.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку