Новини

Академічна відпустка: МОН надало роз’яснення

26.02.2024
Тема: Освіта

В листі від 11.10.2023 № 1/15735-23 МОН надало роз’яснення щодо надання студентам академічної відпустки. МОН підкреслило, що до набуття чинності новим актом, який регулює питання надання академічної відпустки, здобувачі освіти, які мають будь-які обставини, що унеможливлюють виконання освітньої (наукової) програми, мають право на перерву у навчанні (академічну відпустку). До таких обставин належить, зокрема, навчання за очною формою на програмах неформальної освіти.

В разі надання академічної відпустки (перерви у навчанні) на особу, яка її отримала, не поширюється дія норм абз. 2 ч. 3 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»оскільки під час академічної відпустки такі особи не навчаються.

Такі особи можуть підлягати призову на військову службу під час мобілізації на особливий період, якщо вони не мають інших підстав для надання їм відстрочення від призову.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку