Новини

Рада з фінансової стабільності під час засідання 5 лютого погодила концепцію (https://bit.ly/3OD1aAw) створення в Україні повнофункціональної системи страхування воєнних ризиків.

12.02.2024
Тема:

Рада з фінансової стабільності під час засідання 5 лютого погодила концепцію створення в Україні повнофункціональної системи страхування воєнних ризиків. Це передбачено Меморандумом про економічну та фінансову політику між Україною та МВФ. 

Документ розроблено за участю фахівців Світового банку, НБУ, Міністерства фінансів та Міністерства економіки. 

Визначена концепцією модель страхування воєнних ризиків передбачає запровадження обов’язкового та добровільного страхування. Вона працюватиме за участю локальних страховиків, міжнародних перестраховиків та держави в особі спеціально створеного Державного агентства (або іншої установи, визначеної з міжнародними донорами за результатами майбутніх обговорень), і потребує розробки окремого законопроекту. Подальше опрацювання моделі та підготовка змін до законодавства триватиме в межах робочої групи за участю фахівців НБУ, Міністерства фінансів і Міністерства економіки.

Обговорення та впровадження запропонованої концепції відбуватиметься поєтапно. На черзі її презентація та обговорення з представниками бізнесу.

Також під час засідання РФС розглянула: 

  • оновлений макропрогноз НБУ; 
  • результати оцінки стійкості банків.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку