Новини

Чи потрібно подавати щомісячний звіт про надані соціальні послуги догляду, якщо такі послуги надаються на професійній основі, без оформлення ФОП?

08.02.2024
Тема:

Якщо ви надаєте соціальні послуги догляду потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання без провадження підприємницької діяльності на професійній основі, вам необхідно до п’ятого числа місяця, наступного за тим, у якому було надано соціальні послуги догляду, подати до територіального органу Фонду звіт про надані соціальні послуги. Звіт подається надавачем послуг, щоб йому було перераховано кошти.

Форма звіту наведена в додатку 5 Порядку організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку