Новини

Платники екоподатку звітуватимуть за оновленою формою Декларації з екоподатку

29.01.2024
Тема:

ДПС України на офіційному сайті (https://tax.gov.ua/ «Прес-центр» «Новини») нагадала, що платники екологічного податку мають не пізніше 09.02.2024 подати Податкову декларацію екологічного податку за ІV квартал 2023 року.

Податкову декларацію екологічного податку подають за формою, затвердженою наказом МФУ від 17.08.2015 № 715, зі змінами, внесеними наказом МФУ від 07.09.2023 № 488 (далі — Декларація з екоподатку).

Податківці також звернули увагу, що наказом МФУ «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації екологічного податку» від 07.09.2023 № 488 було спрощено форму Декларації з екоподатку, з якої виключено рядки 8 додатків до неї та відповідні примітки, які пов’язані з обчисленням та декларуванням пені.

Електронна форма чинної Декларації з екоподатку доступна для завантаження на вебпорталі ДПС України (https://tax.gov.ua/ «Електронна звітність» «Платникам податків про електронну звітність» «Інформаційно-аналітичне забезпечення» «Реєстр електронних форм податкових документів»).

Актуальні коди форми:

  • J0302006 — для юридичних осіб та
  • F0302006 — для фізичних осіб.

Також форма Декларації з екоподатку наявна для заповнення в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.tax.gov.ua).

Радимо також ознайомитися з матеріалом «Екологічний податок: уточнись і відзвітуй» цього номера.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку