Новини

Працівник погоджується на переведення на нижче оплачувану посаду, після скорочення його. Чи потрібно зберігати працівникові середній заробіток і протягом якого часу?

17.01.2024
Тема:

Так потрібно. Обов’язок роботодавця встановлений вимогами статті 114 КЗпП України, а саме: при переведенні працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення.

Для гарантованого забезпечення середнього заробітку протягом двох тижнів з дня переведення немає значення підстава для переведення. Переведення може проводитися на прохання працівника, за висновком медичної установи або ініціативою власника.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку