Новини

Законопроект, що повертає виконавчим органам ОМСів повноцінне право на замовлення ремонту чи комплексного відновлення об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури, а також житлових будинків, ухвалено за основу!

16.01.2024
Тема:

Законопроект #10202, що повертає виконавчим органам ОМСів повноцінне право на замовлення ремонту чи комплексного відновлення об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури, а також житлових будинків, ухвалено за основу!  прокоментував один з авторів законопроекту Віталій Безгін, народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування.

Проєкт також надає можливість делегувати такі функції місцевим державним адміністраціям, військово-цивільним адміністраціям, а також комунальним підприємствам відповідного спрямування (наприклад, водоканалу у сфері водопостачання чи каналізації тощо). Зрештою проєкт зменшує ризики відмов щодо проєктів відновлення об’єктів інфраструктури з боку ДІАМ чи навіть візитів правовохоронних органів до місцевого самоврядування, коли мова банально йде про ремонт гуртожитків чи лікарень, зруйнованих через агресію рф.
 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку