Новини

Відбулася нарада щодо особливостей оподаткування на територіях можливих бойових дій

10.01.2024
Тема:

Відбулася нарада щодо особливостей оподаткування на територіях можливих бойових дій

Захід пройшов під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. На ньому були присутні народні депутати, представники Мінфіну, Державної податкової служби, Державної регуляторної служби, ОВА й інші зацікавлені сторони.

Учасники наради зосередили увагу на темі оподаткування об’єктів, розташованих на територіях можливих бойових дій. Зокрема, розглянули можливість звільнення від сплати екологічного податку, податку за землю та нерухоме майно, у тому числі знищене чи пошкоджене.

Згідно з діючим Податковим кодексом України на територіях активних бойових дій і на тих, що наразі перебувають під тимчасовою окупацією, застосовується звільнення від оподаткування за деякими видами податків. Органи місцевого самоврядування можуть надавати певні податкові пільги.

Учасники наради наголосили, що у разі виникнення спірних питань чи непорозумінь за додатковими роз’ясненнями громадяни та органи місцевого самоврядування можуть звертатися до Мінфіну.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку