Новини

Уряд збільшив компенсації роботодавцям за працевлаштування фахівців з числа ВПО і ВПО з інвалідністю

28.12.2023
Тема:

Уряд збільшив загальну тривалість надання компенсації витрат з двох до 3 місяців роботодавцю за працевлаштування ВПО та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю. 

Зміниться і сам розмір компенсацій. Якщо раніше вони виплачувались, виходячи із суми 6700 грн на місяць, то відтепер такі компенсації прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня складатиме 7100 грн, а з 1 квітня – 8000 грн.

Тобто, якщо роботодавець приймає на роботу ВПО, то наступного року він отримає право на компенсацію до 24 тис. грн за таку особу. 

Якщо це буде ВПО із числа осіб з інвалідністю, то виплати можуть сягати до 48 тис. грн на кожного відповідного працівника.

Таким чином, за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю роботодавцю буде збільшено компенсаційні витрати.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку