Новини

Податковий контроль при продажу товарів через мережу Інтернет

28.12.2023
Тема:

Підрозділами податкового аудиту ДПС на постійній основі здійснюються заходи податкового контролю в частині виявлення порушень при продажу товарів через мережу Інтернет.

Так, у грудні 2023 року під час проведення фактичної перевірки господарського об’єкта в м. Кременчук працівниками відділу фактичних перевірок підрозділу податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області встановлено, що платником єдиного податку другої групи здійснювалася реалізація живих квітів та квіткових композицій за готівкові кошти без застосування реєстратора розрахункових операцій. Інтернет-торгівля товарами здійснювалась платником податків також із використанням соціальних мереж, у т.ч. «Instagram».

Наразі до порушника очікується застосування штрафних (фінансових) санкцій на суму майже 35 тис. гривень.

Крім того, в ході проведення заходів податкового контролю працівниками Головного управління ДПС у Полтавській області встановлено факт використання найманої праці працівників без належного оформлення трудових відносин.

За результатами на підприємця складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 1551 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали перевірки передані до територіального управління Державної служби України з питань праці для вжиття відповідних заходів та застосування штрафних санкцій до порушника.

Державна податкова служба України звертає увагу усіх суб’єктів господарювання щодо обов’язкового застосування реєстратора розрахункових операцій при здійсненні розрахункових операцій, спосіб оплати яких є готівкові кошти (у  т. ч. інтернет-продажі).

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку