Новини

Роз’яснення щодо продовження строків дії сертифікатів про акредитацію освітніх програм у сфері фахової передвищої освіти

20.11.2023
Тема: Освіта

Державна служба якості освіти України на офіційному сайт надала інформацію на численні запити закладів фахової передвищої освіти щодо продовження строків дії сертифікатів про акредитацію освітніх програм у сфері фахової передвищої освіти, строк дії яких завершується 01 липня 2024 року1.

На сьогоднішній день питання продовження строку дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм регламентується виключно постановою КМУ «Деякі питання акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану» від 21.03.2022 № 338 (далі — Постанова). Відповідно до підпункту 11 Постанови, строки дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, що завершуються до припинення або скасування воєнного стану в Україні, продовжуються до 01 липня року, що настає за роком припинення або скасування воєнного стану в Україні, без здійснення процедури переоформлення.

Строки дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, що завершуються до припинення або скасування воєнного стану в Україні, для закладів освіти, переміщених з тимчасово окупованої території або з населеного пункту, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або закладів освіти, місцем знаходження яких є території проведення воєнних (бойових) дій, продовжуються на три роки після припинення чи скасування воєнного стану в Україні без здійснення процедури переоформлення.

Отже, сертифікати про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, строк дії яких завершується 01 липня 2024 року, наразі є чинними. Рішення щодо продовження строків дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, строк дії яких завершується 01 липня 2024 року, буде ухвалене з урахуванням Указів Президента України та рішень Верховної Ради України щодо дії в Україні воєнного стану.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку