Новини

Нові правила декларування, ухвалені ВРУ: НАЗК опублікувало роз’яснення

20.11.2023

НАЗК на офіційному сайті повідомило про таке1.

Закон про відновлення декларування (йдеться про Закон України від 20.09.2023 № 3384-IX, що його ми коментували в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 41/2023, с. 4) змінив правила декларування публічних службовців. Нагадаємо, що правила декларування встановлює та змінює саме Верховна Рада України.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) мало в місячний строк узгодити свої роз’яснення з цим Законом, тож 13 листопада 2023 року їх опубліковано в Базі знань (розміщено за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/).

Наразі триває кампанія декларування за 2021–2022 роки, яка завершиться до 31 січня 2024 року, тож рекомендуємо ознайомитися з оновленими роз’ясненнями.

У Базі знань систематизовано найпоширеніші питання, які виникають у декларантів під час заповнення декларацій, а також роз’яснено нові положення Закону, ухваленого Верховною Радою України. Якщо не знайшли відповідь на своє запитання, то телефонуйте (044) 200-06-94.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку