Новини

Новий порядок відкриття рахунків у Казначействі та посилення відповідальності – проєкт Мінфіну

14.11.2023
Тема:

Мінфін оприлюднив проєкт свого наказу «Про внесення змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України». Проект передбачає викладення указаного Порядку в новій редакції.

Як зазначили у Мінфіні, положення проєкту наказу спрямовані на гармонізацію та оптимізацію процесів та переліку документів, що застосовуються під час відкриття / закриття рахунків клієнтів в органах Казначейства та їх подальшого розрахунково-касового обслуговування, у тому числі дистанційного, посилення відповідальності клієнтів та їх посадових осіб за інформаційну безпеку під час підключення та використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - Казначейство».

Серед іншого, нова редакція Порядку пропонує клієнтам разом із карткою (тимчасовою карткою) зі зразками підписів та відбитка печатки подавати до органів Казначейства інформацію про кваліфіковані електронні підписи та кваліфіковану електронну печатку.

У разі ухвалення цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Потім у Державної казначейської служби буде тримісячний строк, щоб забезпечити переукладення з клієнтами договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування відповідно до вимог оновленого Порядку.

У разі неможливості в тримісячний строк переукладення договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування з клієнтами, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих, і не здійснюють свою діяльність у штатному режимі, переукладення таких договорів відбудеться протягом трьох місяців з дня припинення або скасування правового режиму воєнного стану в Україні.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку