Новини

Уряд планує вкотре «заморозити» підвищення зарплат освітян.

09.11.2023
Тема:

«Зважаючи на обмежений в умовах воєнного стану фінансовий ресурс державного та місцевих бюджетів, необхідно призупинити дію  постанови Кабінету міністрів України від 10 липня 2019 р. № 822 до 31 грудня 2024 року», – йдеться в пояснювальній записці до проєкту постанови Кабміну, розміщеному для обговорення на сайті Федерації профспілок України. 
 
Згідно з документом з 1 січня 2024 року посадові оклади мали б розраховуватися виходячи із найменшого розміру посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічного працівника в розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.
Він становитиме з 1 січня 2024 року 3 195 грн, з 1 квітня – 3 600 грн.
 
Проте на реалізацію у 2024 році схем посадових окладів видатки не передбачені. 
 
Міністерству освіти і науки планується доручити протягом 2024 року внести на розгляд Кабміну проєкт акта щодо упорядкування схем посадових окладів педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки.
 
Нові схеми планується запровадити з 2025 року та переглянути діючу систему надбавок і доплат «для збалансування можливостей державного та місцевих бюджетів».
 
Тобто анонсована раніше міністром Лісовим зміна формату оплати праці освітян, що мала б супроводжуватися підвищенням їх зарплати відкладається. 
 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку