Новини

Затверджено Реєстр великих платників податків на 2024 рік

30.10.2023
Тема:

ДПС України наказом від 20.11.2023 № 872 (далі — наказ № 872) затвердила Реєстр великих платників податків (далі — Реєстр ВПП) на 2024 рік та закріпила їх за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з ВПП.

Також наказом № 872 керівникам головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з ВПП доручено забезпечити зняття з обліку / взяття на облік платників податків у відповідних територіальних органах ДПС та інформування платників податків про зняття з обліку / взяття на облік.

Зауважимо, що станом на 25.10.2023 власне Реєстр ВПП на сайті ДПС України не оприлюднений.

Нагадаємо: відповідно до п.п. 14.1.24 ПКУ великий платник податків — юрособа або постійне представництво нерезидента на території України, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 млн євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом НБУ за той самий період, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, крім митних платежів, за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 млн євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом НБУ за той самий період.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку