Новини

Додаткова відпустка для одинокого батька

26.10.2023
Тема:

«Чи може батько, який виховує дитину без матері, отримати додаткову щорічну відпустку?» – поцікавився працівник закладу торгівлі в посадовця управління інспекційної діяльності у Запорізькій області. Інспектор праці відповів ствердно, пославшись на статті 182-1 і 186-1 Кодексу законів про працю України. Вони передбачають, що батько, котрий виховує без матері дитину віком до 14 років, має право на 10 днів додаткової щорічної відпустки. Це право виникає раз на рік і не залежить від відпрацьованого часу. Таку відпустку не можна ділити на частини, а грошова компенсація за неї виплачується лише в разі звільнення.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку