Новини

Відправка УКРПОШТОЮ: якщо післяплата, то без застосування РРО/ПРРО

11.09.2023
Тема:

Підприємець здійснює діяльність з продажу товарів через мережу Інтернет. Чи потрібно йому, під час інтернет торгівлі, застосовувати РРО/ПРРО при пересиланні товарів покупцям-фізичним особам через національного оператора поштового зв'язку акціонерного товариства «Укрпошта» (далі – ОСОБА_1), на умовах післяплати, за умови наступного отриманням післяплати від покупця за відправлені товари через ОСОБА_1 на поточний розрахунковий рахунок Підприємця у форматі IBAN?
 Позиція ДПС:
За умови, що доставлений через Укрпошту товар не продано в кредит, з відстроченням або з розстроченням платежу, застосування Підприємцем РРО не є обов’язковим, оскільки, розрахунковий документ про приймання післяплати видає працівник (оператор або кур’єр) Укрпошти безпосередньо при передачі відправлення покупцю, а Підприємець у свою чергу зобов’язаний вкласти у посилку видаткову накладну (інший документ), яка буде свідчити про походження товару. Також, у передбачених законодавством випадках, продавець зобов’язаний вкласти у поштове відправлення належним чином оформлений гарантійний талон, технічний паспорт або інший документ, що його замінює, який має містити обов’язкові реквізити.
Докладніше тут ІПК від  03.08.2023 р. №2263/ІПК/99-00-07-04-01-06

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку