Новини

Що робити замовнику якщо потрібного товару немає у каталозі прозорро маркет?

05.09.2023
Тема:

З набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2023 року № 686, якою зобов’язано усі заклади охорони здоров’я здійснювати закупівлі лікарських засобів та медичних виробів з визначеного переліку вартістю більше 50 тис. гривень з використанням запиту ціни пропозицій, збільшується використання замовниками електронного каталогу.
​З 01.09.2023 Порядком передбачено єдиний спосіб здійснення закупівлі через електронний каталог - запит пропозицій постачальників.
​І хоча запит пропозицій є достатньо простим і зручним варіантом закупівель товарів, замовники можуть зіштовхнутися з проблемами, наприклад, відсутністю потрібного товару у електронному каталозі, або товар є, але немає потрібного фасування, тощо.
​Електронний каталог лікарських засобів та медичних виробів Prozorro Market це систематизована база актуальних пропозицій товарів постачальників. Ця база формується та наповнюється адміністратором електронного каталогу, яким є ДП «Медичні закупівлі України».
​Prozorro Market складається з категорій та профілів. Категорія визначається по четвертому знаку CPV-коду, крім закупівель лікарських засобів (по третьому знаку), згідно Єдиного державного закупівельного словника.
​Профіль товару - це конкретний опис предмету закупівлі (технічні характеристики). Усі товари, що відповідають вимогам профілю, можуть бути запропоновані у відповідний профіль.
​Щоб додати певний профіль товару, якого немає в електронному каталозі, замовник звертається до адміністратора електронного каталогу, тобто до ДП «Медичні закупівлі України».
​Це можна зробити декількома способами:
Також нагадаю, що замовник має можливість закуповувати через електронний каталог виключно товар.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку