Новини

Проведення аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації: є уточнення

18.08.2023

Постановою КМУ від 18.07.2023 № 723 внесено зміни до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (далі — Порядок № 432).

1. Уточнено, що формування протоколів про результати електронних аукціонів здійснюється в електронній торговій системі автоматично в день завершення електронного аукціону (раніше — не пізніше, ніж на наступний день) — зміни внесено до п. 4 Порядку № 432. Втім, як і раніше, в разі коли для участі в аукціоні не подано жодної заяви або подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, — не пізніше, ніж на наступний день із дня закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні за формою, опублікованою на офіційному вебсайті адміністратора електронної торгової системи.

2. Уточнено, що отримання оператором електронного майданчика попередньої згоди на очікування з метою підготовки і проведення електронного аукціону є обов’язковим під час реєстрації для участі в електронному аукціоні особи, яка має намір узяти участь у ньому. Потенційний покупець, який надав попередню згоду на очікування, не має права на відмову від наданої ним попередньої згоди на очікування та звернення щодо повернення йому гарантійного внеску до моменту, визначеного цим Порядком (п. 19 Порядку № 432).

3. Визначено, що переможцем електронного аукціону вважається учасник, який подав найвищу цінову пропозицію за лот, у разі коли він зробив щонайменше один крок аукціону, а у випадках, передбачених п. 67 цього Порядку, — учасник з наступною за величиною ціновою пропозицією за умови, що він зробив щонайменше один крок аукціону, а в разі однакових цінових пропозицій — учасник, що подав її раніше (абз. 1 п. 66 Порядку № 432).

4. Визначено порядок повернення сплачених гарантійних внесків учасникам (зміни внесено до п. 106–109 Порядку № 432).

Постанова № 723 набрала чинності 21.07.2023.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку