Новини

Національний банк України постановою від 10.08.2023 р. №97 пом’якшив вимоги до внесення готівки через платіжні термінали.

15.08.2023
Тема:

Національний банк України постановою від 10.08.2023 р. №97 пом’якшив вимоги до внесення готівки через платіжні термінали.
 
По-перше, доповнено перелік виключень та дозволено не підтверджувати за допомогою мобільного телефона здійснення таких платіжних операцій:
 

  • внесення готівки через ПТКС для поповнення рахунку, до якого випущено платіжну картку, за умови одночасного дотримання кількох умов (зокрема в разі забезпечення ПТКС її зчитування та подальшого коректного введення ПІН-коду картки або підтвердження операції банком – емітентом картки);
  • оплата послуг мобільного зв’язку на суму, що не перевищує 200 гривень (протягом одного місяця за один номер мобільного телефону) в межах одного надавача платіжних послуг.

 
По-друге, уточнено вимоги щодо використання одноразового пароля під час здійснення операцій з внесення готівки, зокрема надавачі послуг зобов’язані вживати заходів щодо унеможливлення отримання іншими особам одноразового пароля, який використовується для підтвердження операції.
 
Зміни набрали чинності з 12 серпня 2023 року.
 
Тобто поповнювати свою картку тепер можна.
А щодо оплати послуг мобільного зв’язку, то на сьогодні вартість більшості місячних пакетів, що пропонуються операторами, перевищує 200 грн, а отже, дозволена для оплати рахунку сума явно є замалою.
 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку