Новини

Значення графи Декларації з плати за землю з реєстраційним номером декларації, яка уточнюється
19.03.2023
Тема:

Податківці в роз’ясненні в категорії 111.05 ЗІР пояснили, що в разі самостійного виправлення помилок за минулий податковий (звітний) період платник податків має заповнити графу «Реєстраційний номер декларації в контролюючому органі, яка уточнюється» Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі — Декларація).

Причому в цій графі зазначають номер, за яким було зареєстровано в контролюючому органі декларацію, показники якої уточнюються (виправляються), тобто останню подану Декларацію за відповідний податковий період, що уточнюється, по відповідній території територіальної громади.

Знайти реєстраційний номер у контролюючому органі, до якого подано Декларацію, платник може в меню «Перегляд звітності» приватної частини Електронного кабінету, яке надає можливість перегляду раніше поданої податкової звітності незалежно від способу її подання, зокрема й звітності, поданої на паперових носіях до центрів обслуговування платників податків.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку