Новини

З 1 серпня цього року, е-ТТН для перевізників!
30.01.2023
Тема:

Ключові факти
  Ринок матиме пів року на те, щоб система запрацювала і бізнес міг відмовитись від паперових товарно-транспортних накладних на користь електронних документів, зазначив заступник міністра.
  «Розуміємо, що 6 місяців в роботі минуть дуже швидко, тому готові допомогти і закликаємо не зволікати з впровадженням необхідних процедур у транспортних компаніях», – наголосив Найєм.
  За його словами, е-ТТН зробить ринок вантажних перевезень прозорішим, менш корумпованим. «Для бізнесу використання електронних накладних буде дешевшим за паперові. І загалом – це перший крок до впровадження міжнародних документів – e-CMR», – додав він.
  Найєм закликав бізнес долучатись до тестування системи, щоб до 1 серпня бути готовими працювати з документами. За його словами, вже є провайдери електронного документообігу, які пройшли тестування і можуть взаємодіяти з системою.

Джерело 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку