Новини

Оновлено реквізити рахунків для сплати до бюджету податків та зборів
10.01.2023

Держказначейство на офіційному сайті (treasury.gov.ua «Діяльність» «Реквізити доходних рахунків») оприлюднило оновлені реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів у 2023 році в розрізі областей, які діють з 01.01.2023.

Водночас ДПС України в інформаційному повідомленні на офіційному сайті (tax.gov.ua «Прес-центр» «Новини») повідомило, що для сплати податкових платежів та єдиного внеску в 2023 році актуальними є рахунки, які діяли в 2022 році, окрім нових бюджетних рахунків, які відкриті Казначейством для зарахування акцизного податку з сигарил (коди класифікації доходів бюджету 14020601, 14030601), для зарахування авансового внеску з податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками податку, які здійснюють діяльність із торгівлі валютними цінностями у готівковій формі (код класифікації доходів бюджету 11021700). Ці рахунки діють з 01.01.2023. Водночас із 01.01.2023 перевідкрито рахунки для сплати податків до бюджетів:

  • Криворізької міської територіальної громади;
  • Кропивницької міської територіальної громади;
  • Полтавської міської територіальної громади.

Реквізити бюджетних рахунків інших територіальних громад залишаються незмінними.

Нагадаємо, що перевірити актуальні реквізити рахунків для сплати податкових платежів та єдиного внеску платники також можуть на сайті ДПС України (tax.gov.ua «Рахунки для сплати платежів»).

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку