Новини

Затверджено типову форму обліку доходів та витрат для ФОП — єдинників групи 3 — платників ПДВ
10.01.2023

Мінфін наказом від 30.11.2022 № 405 (далі — наказ № 405) затвердив Типову форму, за якою здійснюється облік доходів і витрат ФОП — платниками ЄП третьої групи, які є платниками ПДВ (далі — Типова форма) та Порядок її ведення (далі — Порядок № 405).

Відповідно до пп. 2–4 Порядку № 405 Типова форма ведеться за вибором платника в паперовому та/або електронному вигляді, зокрема й через електронний кабінет.

Наказ № 405 набере чинності з дня його офіційного опублікування. На час підготовки номера документ офіційно не оприлюднений.

Нагадаємо, що відповідно до п. 296.1 ПКУ ФОП — платники ЄП групи 3 — платники ПДВ мають вести облік доходів та витрат за типовою формою та в порядку, що встановлені Мінфіном, а отже, з дати опублікування наказу № 405 всі ФОП — єдинники групи 3, які є платниками ПДВ, мають почати вести облік доходів та витрат за Типовою формою та в Порядку, затвердженими цим наказом.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку