Новини

Відновлено доступ до Єдиного держреєстру юросіб та ФОП
10.01.2023

Кабмін постановою «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сферах нотаріату та державної реєстрації» від 16.12.2022 № 1422 серед іншого вніс зміни до постанови КМУ «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» від 06.03.2022 № 209 (далі — постанова № 209) в частині відновлення доступу до ЄДР для пошуку та формування витягів із нього в електронній формі.

Водночас відомості з ЄДР в електронній формі відповідно до оновленого п.п. 11 п. 1 постанови № 209 надаються виключно за умови ідентифікації особи, яка бажає отримати такі відомості, з використанням засобів електронної ідентифікації з середнім або високим рівнем довіри. Тож сформувати безкоштовний запит на вебпорталі Мін’юсту (usr.minjust.gov.ua) на пошук відомостей в ЄДР можна лише після електронної ідентифікації особи (перевірки електронного цифрового підпису (ЕЦП) або кваліфікаційного електронного підпису (КЕП)), яка формує запит.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку