Новини

Єдине джерело переліку тимчасово окупованих територій та районів бойових дій
19.12.2022

Мінінтеграції на офіційному сайті (https://minre.gov.ua «Новини») повідомило, що Уряд на засіданні 06.12.2022 р. прийняв постанову, якою визначено механізм формування єдиного для всіх переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або які тимчасово окуповані російською федерацією. Зокрема, за інформацією міністерства, постановою передбачено, що єдиним джерелом інформації про такі території буде наказ Мінінтеграції, погоджений Міноборони та сформований на підставі пропозицій військових адміністрацій. Нагадаємо, що наразі діє Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасової окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 жовтня 2022 року, затверджений наказом Мінінтеграції від 22.04.2022 р. № 75. Цей Перелік було розроблено з метою забезпечення здійснення виплат внутрішньо переміщеним особам, він не є фіксованим та постійно актуалізується з огляду на воєнну ситуацію. Водночас, оскільки це єдиний офіційний документ, який визначає перелік таких громад, його стали використовувати й у інших цілях. Зокрема, наявність громади у Переліку може бути підставою для обмеження доступу до публічних електронних реєстрів.

Наразі Мінінтеграції має розробити оновлений перелік, який передбачатиме дві градації ведення бойових дій: активні та можливі, окремий список окупованих територій, графи для зазначення дати початку та завершення бойових дій та тимчасової окупації. Крім того, окуповані території та території бойових дій визначатимуться в оновленому переліку на рівні населених пунктів, а не громад, як у чинному.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку