Податковий Комітет ВРУ підтримав до другого читання законопроекти Разумкова #8196 щодо сприяння відновленню енергетичної інфраструктури України
Податковий Комітет ВРУ підтримав до другого читання законопроекти Разумкова #8196 щодо сприяння відновленню енергетичної інфраструктури України
✅ ЗА - одноголосно
Із головних новацій: 
 1.  На законодавчому рівні впроваджується ввезення генераторів, іншого обладнення , Starlink без мита та ПДВ. У тому числі для фізичними особами. Норма буде діяти до травня 2023.
 2.  Врахували мою правку, щодо розповсюдження такого звільнення і для поштових та експрес-відправлень. 
 3. Підтримали надання можливості зберігати пальне без ліцензії.  За наполяганням Уряду до 2000 літрів, а все що більше треба буде повідомити по декларативному принципу податкову. 
 4.  Звільнили технічну допомогу Energy Community від ПДВ та мита ввезення обладнання для відновлення постачання енергії. 
Протягом цього тижня у зал.
За матеріалами https://t.me/yzheleznyak
 
                     
                                 
                                 
                                    





 
 
    