Новини

РРО-перевірки за воєнний період: роз’яснює ДПС
11.12.2022
Тема:

Контролери у свіжому роз’ясненні в категорії 109.18 ЗІР визначили, що контролюючі органи не позбавлено права проводити перевірки суб’єктів господарювання як під час дії воєнного стану, так і після його завершення, водночас період їх господарської діяльності з 24 лютого 2022 року по день закінчення воєнного стану перевіряється у загальному порядку. Причому в разі встановлення порушень Закону про РРО, допущених в період воєнного стану, ДПС буде застосовувати штрафні санкції після припинення або скасування воєнного стану на території України.

Після закінчення воєнного стану штрафні (фінансові) санкції до платників податків будуть застосовуватись із врахуванням вимог п. 521 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

Нагадаємо, що згідно з п. 521 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ діє «карантинний» мораторій на штрафні санкції за порушення податкового законодавства (крім деяких винятків, передбачених цим пунктом), вчинені протягом періоду з 01.03.2020 по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19). Наразі відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 строк дії карантину продовжено до 31.12.2022.

Радимо також ознайомитися з матеріалами:

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку