Новини

Уряд удосконалив механізм розблокування реєстрів на деокупованих територіях
08.12.2022

Відтепер держателі реєстрів при вирішенні питань щодо їх розблокування мають керуватися Переліком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженим наказом Мінреінтеграції. 

Нагадаємо, цього тижня Кабмін ухвалив постанову, якою визначено механізм формування такого Переліку. Документом передбачено, що єдиним джерелом інформації про відповідні території є наказ Мінреінтеграції, погоджений Міноборони та сформований на підставі пропозицій обласних військових адміністрацій. 

 
▪️Прийняте рішення впроваджує єдиний стандарт розблокування державних реєстрів. 
 
▪️Зокрема, встановлено, що відновлення роботи публічних електронних реєстрів здійснюється у разі завершення активних бойових дій чи тимчасової окупації відповідно до відомостей Переліку. 

▪️Також зазначено, що забезпечення роботи публічних реєстрів на інших територіях здійснюється з урахуванням зумовлених умовами воєнного стану технічних можливостей.

За матеріалами Мінреінтеграції

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку