Новини

Платники зможуть отримувати податкову інформацію про інших платників податків через Електронний кабінет

04.11.2022
Тема:

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що наказом Мінфіну від 26.08.2022 р. №261 внесено зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету (далі-Порядок). 

Зокрема, уточнено, що платникам податків надається право отримати податкову інформацію про інших платників податків за попередньо наданою згодою таких осіб, у вигляді документа за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку, в електронній формі з накладенням кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу. Відповідно Порядок доповнено новим додатком 5 "Податкова інформація за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі".

Для надання податкової інформації іншим платникам податків платник податків через Електронний кабінет може надати контролюючому органу згоду на розкриття іншому платнику податків податкової інформації про нього у самостійно визначеному обсязі, шляхом вибору інформації, яка може бути надана платнику податків.

Наказ №261 набере чинності з 19 листопада 2022 року.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку