Новини

Ведення ділової документації в ЗЗСО в електронній формі: затверджено інструкцію
28.10.2022
Тема: Освіта

Наказом МОН від 08.08.2022 р. № 707 затверджено Інструкцію з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі (далі — Інструкція).

В електронній формі здійснюється ведення документів, що визначені п. 1 наказу Мінмолодьспорту «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності» від 10.05.2011 р. № 423, а також інших документів, що можуть створюватись у процесі діяльності закладу освіти.

Педагогічна рада закладу освіти використовує електронну освітню інформаційну систему (ОІС), що включає програмні модулі для ведення ділової документації закладу освіти в електронній формі. Така ОІС може бути підключена до центральної бази даних програмно-апаратного комплексу «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту» відповідно до процедури, визначеної Положенням про програмно-апаратний комплекс «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту», затвердженим постановою КМУ від 02.12.2021 р. № 1255.

Керівник закладу освіти визначає відповідальну особу за адміністрування ОІС.

Наказ № 707 набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім п. 8 розд. I Інструкції, який набирає чинності через 3 місяці з дня припинення або скасування воєнного стану.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку