Новини

Окремі питання щодо нарахування і сплати ЄСВ із зарплати українців, які проживають за межами України
25.10.2022

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» роботодавці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем) сплачують ЄСВ за найманих працівників із сум нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати та сум винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, мають право на добровільну сплату ЄСВ. Для цього потрібно укласти договір про добровільну участь на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Таким чином, дохід, отриманий фізичною особою за межами України, не є базою нарахування ЄСВ. При цьому громадяни України, які працюють за її межами мають право на добровільну сплату ЄСВ.

За матеріалами Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку