Новини

Чи може працівник не скористатися днем відпочинку на наступний день після здійснення донації крові, а використати цей день в інший час?
21.10.2022
Тема:

Відповідно статті 20 Закону України від 30.09.2020 № 931-IX «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» особі, безпосередньо після кожного дня здійснення донації крові та/або компонентів крові надається день відпочинку зі збереженням за нею середнього заробітку коштом коштів власника відповідного підприємства, установи, організації або уповноваженого органу.
За бажанням такої особи цей день може бути приєднаний тільки до щорічної відпустки.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку