Новини

Чи потрібно інформувати центр зайнятості про майбутнє скорочення працівників?
14.10.2022
Тема:

Промислове підприємство вирішило забезпечити збереження майна послугами охоронної фірми, що приведе до скорочення штату сторожів. Чи потрібно інформувати центр зайнятості про майбутнє скорочення працівників?

Роботодавець зобов’язаний інформувати центр зайнятості про заплановане вивільнення працівників за два місяці до вивільнення лише якщо звільнення на підставі скорочення є масовим (ст. 48, п. 4 ч. 3 ст. 50 ЗУ «Про зайнятість населення»).

Згідно з вимогами статті 48 Закону України «Про зайнятість населення» встановлено, що масовим вивільненням з ініціативи роботодавця (крім випадку ліквідації юридичної особи) є одноразове або протягом певного часу...

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку