Новини

Випалата середнього заробітку мобілізованим з 19 липня: роз'яснення Держпраці
22.07.2022

Фахівці Держпраці надали роз'яснення на наступне питання: "Чи повинен роботодавець виплачувати працівнику, який проходить військову службу за контрактом кілька років, середній заробіток за час служби?".

Починаючи з дати набуття чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» (з 19.07.2022) роботодавець зберігає за працівником, який проходить службу, місце роботи і посаду. Середній заробіток має бути виплачений такому працівнику по 18.07.2022 включно, у найближчий строк, установлений для виплати заробітної плати (стаття 115 Кодексу законів про працю України).

 

Також радимо переглянути наступні матеріалами:

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку