Новини

ДПС здійснює контроль за діяльністю недобросовісних СГ: хронометражі виручки під час фактичних перевірок
14.07.2022

ДПС у межах функціональних обов’язків постійно здійснює контроль за діяльністю недобросовісних суб’єктів господарювання.

За інформацією, отриманою від підрозділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Хмельницькій області, на території регіону було встановлено непоодинокі випадки свідомого ухилення від повноти відображення валового доходу платниками єдиного податку, що є неприпустимим, особливо в умовах воєнного стану в Україні.

Так, під час аналізу звітної інформації низки платників єдиного податку було виявлено факти декларування нульового доходу за досить тривалі періоди за умови функціонування їх господарських одиниць. У ході перевірок діяльності цих платників було встановлено, що вони фактично отримують дохід, але видають не фіскальні чеки споживачам при продажу товарів (послуг).

Враховуючи виявлене та з метою встановлення реальних показників отриманого середньоденного доходу таких суб’єктів було здійснено проведення хронометражів – спостережень (процесу безпосереднього спостереження за веденням господарської діяльності платника податків), під час яких зафіксовано отримання ними доходу в розмірі від 30 до 50 тис. гривень на день.

Це свідчить про виявлення фактів грубого порушення законодавства, які після закінчення воєнного стану стануть підставою для нарахування відповідних сум фінансових санкцій та позбавлення права використовувати спрощену систему оподаткування порушниками.

Додатково повідомляємо, що внаслідок вжитих заходів ГУ ДПС у Хмельницькій області перевірені суб’єкти господарювання відновили проведення розрахункових операцій з використанням РРО/ПРРО та згідно з даними СОД РРО середньоденний офіційно задекларований виторг таких суб’єктів господарювання відповідає встановленому під час хронометражу-спостереженні.

Робота щодо виявлення та припинення грубих порушень податкового та пов’язаного з ним законодавства проводиться постійно.

За матеріалами ДПС України 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку