Новини

Номер газети "Медична бухгалтерія" у вільному доступі
14.06.2022
Тема:

Добрий день, шановний читачу!

Для будь-якої людини, компанії, країни війна — це виклик. Виклик, з яким не кожен може впоратися одразу. Не без складнощів, але нам досить швидко вдалося налагодити роботу всіх наших видань. І зараз незважаючи на військові дії, наша компанія продовжує працювати. З перших днів війни ми робимо все можливе, щоб наші читачі були у курсі всіх законодавчих змін.

Ми неймовірно вдячні кожному передплатнику, який продовжує працювати у цей надважкий час, і з розумінням ставимося до всіх, хто не може працювати через загрозу.

Тому газета «Медична бухгалтерія» максимально підтримує і консультує КНП, які працюють у воєнний час, навіть ті, хто знаходиться на окупованих територіях. Кожного дня ми отримуємо щиру подяку за нашу роботу, і це дає нам додатковий стимул працювати саме для вас і робити це якомога краще. Тож з щирою душею пропонуємо Вам приєднатись до нашого тандему.

Дуже багато нагальних військово-бухгалтерських тем уже висвітлено на сторінках газети. Саме тому медзакладам, що нас не передплачували, ми рекомендуємо ознайомлюватися з консультаціями за лютий-травень 2022 року.

Зараз же у Вас є чудова нагода безкоштовно ознайомитися з матеріалами газети «Медична бухгалтерія» № 10/2022. У цьому номері ми продовжили освітлювати питання, які турбують більшість бухгалтерів КНП сьогодні. Пропонуємо Вашій увазі такі теми:

  • Медогляди в умовах воєнного стану: роз’яснення МОЗ
  • Кабмін спростив порядок оренди державного та комунального майна в період воєнного стану
  • Допорогових закупівель не буде в ЕСЗ
  • Порядок № 100. Або нові правила обчислення середньої зарплати (коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку обчислення середньої заробітної плати» від 26.04.2022 № 486)
  • Звіт № 3-борг: заборгованість із зарплати та лікарняних (останнім часом від деяких наших читачів стали надходити запитання щодо заборгованості із зарплати та лікарняних. Тож у цьому матеріалі розглянуто порядок заповнення звіту із такої заборгованості).
  • Вогнегасники — протипожежний засіб та об’єкт обліку (на сьогодні їх наявність на підприємствах особливо актуальна через високу ймовірність виникнення різних пожеж під час воєнних дій. Тож у цій статті розглянуто порядок їх обліку).
  • Переведення на іншу роботу під час війни. Чи буде таке переведення правомірним?
  • Компенсація за працевлаштування ВПО, змінюємо ознаку неприбутковості
  • Правові нюанси оренди авто, що перебуває у приватній власності
  • Облік медикаментів у запитаннях і відповідях (узагальнена велика кількість запитань, які ми отримуємо щодо обліку медикаментів).

 

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку