Новини

Місцева влада може надавати додаткові знижки орендарям комунального майна
13.06.2022

В.о. Голови Фонду державного майна України Ольга Батова та команда департаменту оренди Фонду під час вебінарі на тему оренди державного та комунального майна під час воєнного стану, розповіли про нові орендні процедури, а також про пільги та знижки для орендарів по всій території України.

За словами очільниці Фонду держмайна, запровадження спрощених та пришвидшених процедур оренди, а також підтримки орендарів є відповіддю Уряду на запит бізнесу в умовах війни щодо площадок для провадження діяльності.

“Держава значно спростила і пришвидшила орендні процедури та надала суттєві знижки всім підприємцям, які орендують державне та комунальне майно. Це необхідно в сьогоднішніх умовах, коли бізнес є тилом. Також місцевій владі надано можливість самостійно ухвалювати рішення про додаткові знижки для орендарів комунального майна”, – заявила Ольга Батова.

Вона також зазначила, що така підтримка для бізнесу зі сторони держави має на меті пожвавлення економічної активності, збереження і створення робочих місць та відновлення України.

Нагадуємо, що з інформацією про об’єкти оренди можна ознайомитися на сайті orenda.gov.ua

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку