Новини

Як знайти ЦНАПи, що надають держпослуги під час війни

01.06.2022

Комітет з питань цифрової трансформації інформує про те, як знайти ЦНАПи, що надають держпослуги під час війни.

ЦНАПи – мережа місць, де можна якісно, швидко і зручно отримати необхідні протягом життя адміністративні державні послуги за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». За інформацією Мінцифри сьогодні в Україні продовжують працювати понад 2,5 тисячі ЦНАПів.

Під час повномасштабної війни Центри переформатували свою роботу, щоб не тільки надавати звичні адмінпослуги, але й закривати найактуальніші запити від українців. Серед них: отримання послуг для ВПО, компенсація за прихисток переселенців та повідомлення про пошкоджене майно. Зараз це найпопулярніші послуги у ЦНАПах.

Знайти найближчі до вас ЦНАПи, які працюють під час війни, та дізнатись їхні адреси, контакти і графік роботи можна на платформі «Дія.Центрів» за посиланням.

Крім того, понад 100 установ у 12 областях України працюють також і як Центри турботи. Там можна отримати речі першої необхідності та тимчасовий прихисток. Якщо вам потрібна допомога, шукайте найближчий до вас Центр через чатбот @turbotnyk_bot у Telegram або Viber.

Водночас повідомляємо про добірку відкритих ЦНАПів за послугами, щоб ви були в курсі, де та які послуги можете отримати: 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку