Новини

Зміну не закрито, а нові ключі згенеровано. Як діяти?
12.04.2022

Фахівці ГУ ДПС у Вінницькій області звертають увагу користувачів ПРРО на необхідності дотримання певного алгоритму дій при закритті робочої зміни. Якщо суб’єкт господарювання не закрив робочу зміну в програмному РРО, але вже згенерував новий кваліфікований електронний підпис, то для роботи з програмним реєстратором розрахункових операцій за новим ідентифікатором ключа, він повинен подати Повідомлення. Таке повідомлення подається за формою J/F1391802 з інформацією про новий ідентифікатор кваліфікованого сертифіката відкритого ключа касира, який використовується для підпису. При цьому, в графі «Тип підпису» Повідомлення J/F1391802 необхідно вказати «Старший касир».

Якщо на момент формування нового кваліфікованого електронного підпису зміну на ПРРО було закрито, то в графі «Тип підпису» можна вказати «Касир». Разом з тим нагадуємо, що скасування електронних ключів касирів або їх сертифікатів слід виконувати після закриття зміни таким касиром.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку