Новини

Праця жінок на період воєнного стану
06.04.2022

Чи можливо застосовувати  працю  жінок  на важких  роботах  на період  воєнного стану  в Україні?

Так,  можливо.  На період дії воєнного стану дозволяється застосування праці жінок за їхньою згодою на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах.

Про це зазначено у статті 9 Закону Законом України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”  від15.03.2022р. № 2136-ІХ (далі – Закон).

Разом з тим   нормою статті 9 Закону визначено, що  забороняється застосування  праці   на  важких  роботах вагітних жінок і жінок, які мають дитину віком до одного року.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку