Новини

Держслужбовцям можна не подавати декларації – НАЗК
02.03.2022

Зважаючи на введення воєнного стану в Україні суб’єкти декларування не повинні втрачати час на заповнення та подання декларації та(або) повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

У НАЗК затвердили роз’яснення від 28.02.2022 №2 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю», передає «Закон і Бізнес».

Нагадаємо, за загальним правилом, державні службовці зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію за минулий рік. Також у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, суб’єкт у 10-денний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це НАЗК.

Але своїми роз’ясненнями щодо терміну подання щорічної декларації у 2022 році, а також строку подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, НАЗК фактично дозволив держслужбовцям не подавати декларації.

З повним текстом роз’яснень НАЗК можна ознайомитися за посиланням.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку