Новини

У січні 2022 року розпочинається збір даних для Звіту КСДС за ІV квартал 2021 року
06.01.2022

До уваги служб управління персоналом: у січні 2022 року розпочинається збір даних для Звіту КСДС за ІV квартал 2021 року, відповідно до наказу НАДС «Про затвердження форми звітності «Звіт про кількісний та якісний склад державних службовців» та Інструкції щодо її заповнення» (№ 45-21).

Звіт КСДС складається щокварталу та подається до НАДС в електронному вигляді із використанням встановленого ідентифікатора (логін та пароль) через вебпортал НАДС.

ВАЖЛИВО! Територіальні органи державного органу не пізніше ніж 07 числа місяця, наступного за звітним періодом подають звіт КСДС до державного органу вищого рівня. Державний орган вищого рівня, що має територіальні органи, перевіряє Звіти КСДС на предмет актуальності, достовірності та повноти, узагальнює їх та не пізніше ніж 15 числа місяця, наступного за звітним періодом подає до НАДС виключно через вебпортал.

Районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, апарати та структурні підрозділи ОДА подають звіт КСДС до обласної державної адміністрації не пізніше ніж 07 числа місяця, наступного за звітним періодом.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні державні адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації перевіряють Звіти КСДС на предмет актуальності, достовірності та повноти, узагальнюють їх та не пізніше ніж 15 числа місяця, наступного за звітним періодом подають до НАДС виключно через вебпортал.

Звертаємо увагу: вакантною посадою вважається наявна у штатному розписі органу посада на яку не укладено трудовий договір.

Форми для заповнення звіту будуть доступні з 31.12.2021 року!

За матеріалами НАДС

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку