Новини

З 05.01.2022 року зміни у порядку повідомлення про прийняття працівників на роботу. Зміни стосуються роботодавців-резидентів «Дія Сіті»
05.01.2022

Кабмін постановою від 28.12.2021 року №1392 вніс зміни до постанови КМУ від 17.06.2015 р. № 413 “Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу”

Зміни стосуються роботодавців-резидентів «Дія Сіті»

Зокрема, змінами встановлено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту подається * власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) та/або резидентом Дія Сіті до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором та/або до початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом резидента Дія Сіті засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

* повідомлення подається відповідно до частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю України та частини першої статті 23 Закону України "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні" 

За відсутності технічної можливості подання повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту засобами електронного зв’язку в електронній формі таке повідомлення подається у формі документа на папері згідно з додатком разом з копією в електронній формі.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Крім того, викладено в новій редакції додаток до постанови №413 "ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту".

Постанова № 1392 набрала чинності 05.01.2022 року (опубліковано в "Урядовому кур'єрі" №1 від 05.01.2022)

Про основні положення Закону щодо спеціальних умов оподаткування резиденті «Дія Сіті» за посиланням.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку