Новини

Військовий облік онлайн: у Міноборони хочуть автоматизувати процес
28.12.2021

Автор:Іванна Шовкун

У Міністерстві оборони планують автоматизувати процес військового обліку українців. Процедуру хочуть перевести в онлайн формат. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на посаду заступника міністра оборони Ганни Маляр у Facebook.

За її словами, порядок постановки на військовий облік потребує оновлення та вдосконалення.

"Військовий облік жінок був і раніше. Наприклад, постановою КМУ від 1994 р. передбачалося близько 40 професій/спеціальностей, які були підставою для взяття жінок на військовий облік. Що цікаво, до 2008 року було заборонено оприлюднити цю постанову", – зазначила Маляр.

Заступник міністра оборони також наголосила, що Генеральний Штаб протягом 2022 року створить низку документів, які зроблять процес військового обліку зрозумілим, прозорим та максимально зручним. Також переглядатимуться вже існуючі норми.

"Зараз ми працюємо над тим, щоб перевести в онлайн формат та автоматизувати цей процес – у частині, в якій це буде технічно можливо", – написала Маляр.

Нагадаємо, нові норми про військовий облік стосуються також вагітних та жінок з малолітніми дітьми. Робота з реалізації наказу Міноборони проводитиметься до кінця 2022 року.

За матеріалами РБК-Україна

Календар
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за грудень 2021 року (гірничі підприємства)

31.01.22

Транспортний податок за ІV квартал 2021 року

Податок на нерухоме майно за ІV квартал 2021 року

Авансовий внесок з турзбору за січень 2022 р. (платники, які сплачують турзбір авансами щомісяця)

ПДВ за грудень 2021 року

Акцизний податок за грудень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку