Новини

Електроенергія в Prozorro Market
19.11.2021
Тема:

Із жовтня замовники мають можливість закуповувати електричну енергію в електронному каталозі Prozorro Market. Інформацію про це оприлюднено на інформаційному ресурсі ДП «Прозорро» PROZORROІНФОБОКС (https://infobox.prozorro.org/articles/yak-zakupiti-elektroenergiyu-u-prozorro-market) та низці торгових майданчиків.

Отже в Prozorro Market замовники можуть закуповувати електроенергію, якщо її очікувана вартість на рік менше 200 тис. грн (1 млн грн — для замовників-монополістів). І це значно полегшить закупівельний процес. Втім, для електроенергії в е-каталозі встановлено певні особливості. Це, зокрема:

1. Фіксований тариф на весь термін дії договору, проект якого розроблено адміністратором каталогу ДУ «Професійні закупівлі» та який не передбачає можливості зміни ціни за одиницю. З умовами договору постачальники, що працюють з Prozorro Market, ознайомлені.

У тариф включено вартість активної електроенергії та її передавання. На розподіл замовникам необхідно укладати окремий договір з відповідними монополістами.

2. Фіксований термін дії договору. У каталозі можна обрати термін, на який ви хочете укласти договір постачання електроенергії. Але — 1, 2, 3 або 6 місяців.

Нагадаємо, що про особливості проведення закупівель у Prozorro Market ми розповідали в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 29–30/2021, с. 28.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку