Новини

Оновлено правила надання послуг з поводження з побутовими відходами
12.11.2021
Тема:

Постановою КМУ від 28.10.2021 р. № 1124 внесено зміни до Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених постановою КМУ від 10.12.2008 р. № 1070, а саме:

  • оновлено форму Типового договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами;
  • запроваджено форму Типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, який є публічним договором приєднання.

За повідомленням Мінрегіону (див. у розділі «Новини» на офіційному сайті міністерства або за посиланням https://www.minregion.gov.ua/press/news/udoskonaleno-pravyla-nadannya-poslug-shhodo-povodzhennya-z-pobutovymy-vidhodamy-rishennya-uryadu) це дає можливість отримувати відповідну послугу співвласникам багатоквартирного будинку, які не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, та власникам індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Плата виконавцю за індивідуальним договором про надання послуги з поводження з побутовими відходами складається з плати за послугу та плати за абонентське обслуговування. Оплата послуг здійснюватиметься не пізніше 20-го числа місяця, що настає за розрахунковим періодом.

Про зміну тарифів на послуги у разі прийняття відповідного рішення ОМС виконавець у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію, повідомляє про це споживачам з посиланням на рішення відповідного органу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавця послуг.

Постанова № 1124 набрала чинності 04.11.2021 р.

Календар бухгал­тера
06.12.21

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку