Новини

Небанківські установи повинні до 27 листопада зняти з обліку в Держфінмоніторингу всі свої відокремлені підрозділи, які не є окремими юридичними особами
12.11.2021

Суб’єкти первинного фінансового моніторингу – небанківські установи повинні до 27 листопада 2021 року зняти з обліку в Держфінмоніторингу всі свої відокремлені підрозділи, які не є окремими юридичними особами та яким не надано дозвіл самостійно подавати інформацію з фінансового моніторингу.

Таку рекомендацію надав Держфінмоніторинг у зв’язку з набранням із 27 листопада 2021 року чинності наказу Міністерства фінансів України від 04 червня 2021 року № 322 "Про затвердження порядку обміну інформацією з питань фінансового моніторингу", повідомляється у відповідному листі-роз'ясненні Національного банку. 

Зокрема новим порядком обміну інформацією з питань фінансового моніторингу не передбачено використання під час інформаційного обміну облікового ідентифікатора суб’єкта фінансового моніторингу. Це унеможливить подання інформації для зняття з обліку відокремлених підрозділів, які не є окремими юридичними особами та не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
06.12.21

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку